Active Study

Miasto:

Poznań

Ulica:

Dąbrowskiego 76

E-mail:

biuro@activestudy.pl

Województwo:

Wielkopolskie

Telefon:

618 473 394

Strona internetowa:

www.activestudy.pl

Nauczane języki:

angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, niderlandzki, norweski, szwedzki, duński, rosyjski, polski, japoński, chiński

Nauka języka dostosowana do Twoich potrzeb – w szkole językowej Active Study możesz być spokojny o swój rozwój. Active Study mieści się w centrum Poznania i oferuje różnorodność kusy językowych na wszystkich poziomach zaawansowania, w których możesz uczestniczyć zarówno stacjonarnie, jak i online a nawet z możliwością dojazdu lektora do domu w przypadku zajęć indywidualnych. Doświadczenie i pasja wykwalifikowanych lektorów, Native Speaker-ów oraz absolwentów filologii gwarantuje jakość i profesjonalizm, z jakim prowadzone są zajęcia.

Jakie kursy znajdziesz w szkole?

Oferta kursów językowych obejmuje naukę na poziomach według skali biegłości językowej A1-C2. Znajdziesz tutaj kursy w różnych językach świata takich jak: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, niderlandzki, norweski, szwedzki, duński, rosyjski, japoński, chiński czy polski. Kursy są skierowane do osób fizycznych oraz firm. Rachunki wystawione za kursy przez szkołę można wliczyć w koszty prowadzonej działalności gospodarczej lub starać się o dofinansowanie nauki tudzież refundację z pracy. Szkoła wychodząc naprzeciw wymaganiom klienta czy firmy może dostosować kursy indywidualnie według potrzeb.
W standardowej ofercie szkoły znajdziesz następujące rodzaje kursów:

  • kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych,
  • kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka obcego,
  • kursy specjalistyczne,
  • kursy intensywne,
  • kursy 50 plus,
  • szkolenia dla firm.

Kursy mogą odbywać się w małych grupach bądź mieć formę zajęć indywidualnych.

Czego się nauczysz?

Żeby czuć się pewnie w języku obcym i płynnie nim komunikować, potrzebujesz przede wszystkim rozmawiać i ćwiczyć. Kursy koncentrując się na rozwoju zdolności komunikacyjnych oferują praktykę języka poprzez ćwiczenia konwersacyjne w grupie i z lektorem. W czasie zajęć poznasz również specyficzne słownictwo i zwroty, jakich używa się w danym języku, poćwiczysz wymowę słów oraz gramatykę. Jeśli chcesz poczynić znaczące i zauważalne postępy w krótkim czasie np. czeka Cię ważne spotkanie biznesowe lub rozmowa kwalifikacyjna, do której chcesz się przygotować, czy też wyjeżdżasz za granicę, i potrzebujesz wzmocnić swoje umiejętności językowe, to dobrym rozwiązaniem może być dla Ciebie skorzystanie z oferty kursu intensywnego. Kurs intensywny może odbywać się zarówno w siedzibie szkoły, jak i u Ciebie w domu a dzięki dużemu natężeniem zajęć możesz w szybkim czasie osiągnąć efekt poprawy płynności językowej.

Gotowy na rozpoczęcie swojej przygody z językiem?

Najnowsze artykuły

Obserwuj nas na Facebooku

Wideolekcje językowe