ProfiLingua

Miasto:

Warszawa

Ulica:

Al. Niepodległości 177

E-mail:

kontakt@profilingua.pl

Województwo:

Mazowieckie

Telefon:

22 626 80 04

Strona internetowa:

www.profi-lingua.pl

Nauczane języki:

angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, portugalski, duński, norweski, szwedzki, japoński, chiński, niderlandzki, ukraiński, czeski, polski

ProfiLingua to największe Centrum Edukacyjne w Polsce będące częścią znanych i lubianych Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych. W swoich działaniach szkoła wykorzystuje 75 lat doświadczenia na rynku Grupy Wydawniczej WSiP, dzięki czemu jest w stanie nauczać 50 tys. kursantów rocznie, w jednej ze swoich 31 placówek. W swojej ofercie ProfiLingua naucza aż 16 języków, wśród których znajdują się propozycje tak oryginalne jak niderlandzki, japoński czy chiński.

Szkoła językowa ProfiLingua to przede wszystkim wysoka skuteczność nauczania, blisko 100 % uczniów odnosi bowiem sukcesy w trakcie egzaminów. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu monitorowania indywidualnych postępów, a także kładzeniu nacisku na to, by nauka była nie tylko skuteczna, ale i przyjemna. Uczniowie mają więc zapewniony dostęp do biblioteki, mediateki, e- Platformy do nauki języka oraz do Strefy Słuchacza a w trakcie zajęć wykorzystywane są tablice interaktywne.

Wszystkie placówki ProfiLingua mają uprawnienia do przeprowadzania językowych egzaminów certyfikacyjnych, w swojej ofercie posiadają także kursy dedykowane, dzięki którym słuchacze mogą zdobyć konkretny certyfikat. Wszystko to możliwe jest dzięki wykwalifikowanej kadrze lektorów i egzaminatorów, wśród których nie brakuje native speakerów z każdego niemal zakątka świata. Nad ich pracą czuwa cały czas specjalnie powołany do tego celu dyrektor metodyczny, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pozwala szkole utrzymać najwyższy stopień prowadzenia zajęć.

Za swoją wieloletnią działalność na najwyższym poziomie ProfiLingua została wielokrotnie wyróżniona prestiżowymi nagrodami, takimi jak Złoty Laur Klienta. Wiele placówek może pochwalić się również akredytacją Kuratoriów Oświaty. Jako marka stworzona z myślą o rodzinie, wprowadzająca w swojej działalności innowacyjne rozwiązania oraz stawiająca na doskonałą obsługę klienta ProfiLingua może pochwalić się także uhonorowaniem nagrodą Rodzinna Marka Roku. 

Wychodząc naprzeciw obecnym wymaganiom, prócz kursów stacjonarnych szkoła proponuje także możliwość nauki online, zarówno w formie zajęć grupowych, jak i indywidualnych, na każdym poziomie zaawansowania, można mieć więc pewność, że w ofercie ProfiLingua każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie. 

Najnowsze artykuły

Obserwuj nas na Facebooku

Wideolekcje językowe