DeRu Centrum Językowe

Miasto:

Katowice

Ulica:

Pawła 9/1a

E-mail:

info@deru.pl

Województwo:

śląskie

Telefon:

+48 736 343 555

Strona internetowa:

www.deru.pl

Nauczane języki:

niemiecki, rosyjski

Centrum Językowe DeRu, to szkoła, która swoją siedzibę ma w Katowicach. Nauka odbywa się zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie. Grupy są małe, liczące: 12, 6, lub 2 osoby. Jest również możliwość zajęć indywidualnych. Ma ona w swojej ofercie naukę języków takich, jak: niemiecki, rosyjski, francuski, angielski i hiszpański. Swoje miejsce do nauki znajdą tu zarówno dzieci i młodzież, osoby dorosłe. Jest również oferta biznesowa. Ceny są przystępne, istnieje możliwość płatności w systemie ratalnym.  

Pasja lektorów do języków i uczenia innych sprawia, że zajęcia są ciekawe i wykraczają daleko poza standardowy poziom szkół językowych. Spotkania odbywają się w kameralnej, domowej atmosferze, przy muzyce, czy kawie, co zapewnia naturalne warunki do nauki języka. Twórcze, niekonwencjonalne i praktyczne podejście do nauki sprawia, że staje się ona ciekawa, a dzięki korzystaniu ze zdobyczy neurodydaktyki, wykorzystującej naturalne zdolności uczenia się, staje się łatwa i przyjemna. 

W każdej grupie gwarantowany jest indywidualny kontakt z lektorem. Pozwala to na szybkie wyeliminowanie błędów i dalej poczucie bezpieczeństwa. Umożliwia również lepszy rozwój przez dopasowanie nauczania do możliwości ucznia. Dzięki profesjonalizmowi lektorów przygotowanie do egzaminów i certyfikacji może stać się fascynującą podróżą, pełną przygód.  

Szkoła oferuje również możliwość nauki na organizowanych przez siebie piknikach, ogniskach a nawet obozach, czy kursach wyjazdowych, jak również weekendach językowych w kraju, jak i za granicą. To wspaniała okazja, by ćwiczyć swoje umiejętności językowe w środowisku, bez żadnego napięcia, czy stresu. Tego typu zajęcia, to również świetna okazja do poznawania nowych osób. 

Centrum Językowe DeRu podchodzi do nauki holistycznie. Celem nie jest bowiem nauka sama w sobie, opanowanie materiału, czy zdane egzaminy. Lektorzy dbają również o komfort nauki, wygodę, dobry nastrój kursantów. Wiadomo bowiem nie od dziś, że w napięciu i stresie, nawet jeśli już przyswoi się jakąś część wiedzy, zostanie ona w pamięci tylko przez krótki czas. Utrzymanie cała i ducha na dobrym poziomie, znacząco poprawia możliwości przyswajania wiedzy, co przekłada się na efekty w postaci lepszej komunikacji i zdanych egzaminów.

Najnowsze artykuły

Obserwuj nas na Facebooku

Wideolekcje językowe