Dobra Szkoła Centrum Języków Obcych

Miasto:

Bydgoszcz

Ulica:

Marszałka Focha 4

E-mail:

recepcja@dobraszkolajezykowa.com

Województwo:

kujawsko-pomorskie

Telefon:

571 377 633

Strona internetowa:

www.dobraszkolajezykowa.com

Nauczane języki:

angielski, arabski, chiński, duński, francuski, hiszpański, japoński, niemiecki, norweski, polski dla obcokrajowców, portugalski, rosyjski, szwedzki, włoski

Centrum Języków Obcych Dobra Szkoła to miejsce w Bydgoszczy, które tworzy zespół doświadczonych ekspertów, potrafiących przekazywać posiadaną wiedzę w pełen pasji sposób. Celem wykładających tam nauczycieli jest stworzenie takiej atmosfery, aby każdy Słuchacz czuł się dobrze i wykorzystywał w pełni chwile spędzane na nauce języka. W ofercie znajdują się zajęcia z

włoskiego, szwedzkiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, japońskiego, norweskiego, portugalskiego, rosyjskiego, arabskiego, chińskiego, duńskiego, angielskiego oraz polskiego dla obcokrajowców.

Szkoła językowa proponuje szerokie spektrum zróżnicowanych typów kursów. Pośród nich znajdują się zarówno sesje okresowe, np. kursy wakacyjne, jak i przystosowane do różnych grup wiekowych: dzieci, młodzieży czy dorosłych. Dobra Szkoła przygotowuje także do egzaminu maturalnego, ma ofertę skierowaną dla firm oraz klientów indywidualnych, dla których nauczanie grupowe nie jest satysfakcjonujące. W ramach tej szkoły językowej prowadzone są także kursy online, umożliwiające naukę z dowolnego miejsca na świecie. Słuchacz ma także możliwość dobrania interesującego go pakietu zajęć: ich ilości i długości trwania.

Dobra Szkoła to placówka edukacyjna, która przygotowuje do certyfikowanych egzaminów, również tych sygnowanych przez Cambridge. W cenie kursu z języka angielskiego słuchacz może odbyć także egzamin TOEIC, czyli Test of English International Communication. Sprawdza on ogólną znajomość języka danej osoby i jej umiejętność radzenia sobie w różnych sytuacjach zawodowych.

W swojej ofercie Dobra Szkoła ma jednak nie tylko kursy językowe. Zespół proponuje także testy poziomujące z języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego w formie formularza wypełnianego online bądź stacjonarnie z innych języków. W dalszej kolejności następuje rozmowa z lektorem danego języka, jako że umiejętność mówienia jest równie ważnym czynnikiem, który należy brać pod uwagę podczas dobierania grupy na odpowiednim poziomie zaawansowania. Proces ten jest bezpłatny i nie zobowiązuje w najmniejszym stopniu do zapisania się na kurs. Żeby sprawdzić swój poziom języka wystarczy wykonać test online bądź stacjonarnie, a następnie umówić się na dogodny termin części ustnej.

Najnowsze artykuły

Obserwuj nas na Facebooku

Wideolekcje językowe