GAKKO Centrum Języków Orientalnych

Miasto:

Warszawa

Ulica:

Al. Jerozolimskie 42 lokal 148

E-mail:

zapisy@gakko.waw.pl

Województwo:

mazowieckie

Telefon:

+48 694 743 910

Strona internetowa:

www.gakko.waw.pl

Nauczane języki:

arabski, japoński, koreański

Większość tradycyjnych szkół językowych ma w swojej ofercie języki typowo Europejskie, jak: angielski, niemiecki, hiszpański ect. Szkoła językowa Gakko łamie ten tradycyjny schemat, oferując naukę języków orientu. Jest miejscem, w którym nauczysz się języków: arabskiego, japońskiego i koreańskiego. Centrum Języków Orientalnych mieści się w Warszawie, w centrum miasta, co sprawia, dogodny dojazd z każdej dzielnicy, jak również z okolic podmiejskich. 

Na kadrę lektorską składają się absolwenci, doktoranci Uniwersytetu Warszawskiego z Wydziału Orientalistycznego, którzy przeszli programy stypendialne w Azji. Doświadczenie zebrane podczas wyjazdów pozwala im na lepsze zrozumienie wyzwań, z jakimi mogą się spotkać kursanci w kontakcie z azjatyckim językiem i kulturą. To z kolei pozwala na dostosowanie nauki do faktycznych potrzeb uczestników.

Darmowe lekcje pokazowe pozwalają wypróbować przyszłym kursantom sposób prowadzenia zajęć i poznać bliżej ofertę edukacyjną. Daje to możliwość wyboru, bez wcześniejszych zobowiązań. Kursanci mogą skorzystać z bezpłatnych warsztatów kulturowych, które odbywają się mniej więcej co 3 czy 4 tygodnie. Umożliwia to im wejście głębiej w kulturę azjatycką dzięki zróżnicowanej tematyce. Zajęcia prowadzone są w małych, najczęściej czteroosobowych grupach. Ułatwia dostosowanie kursu do uczestników, a co za tym idzie, umożliwia efektywniejszą naukę. Dodatkowe zajęcia konwersacyjne z native speakerem są bezpłatne dla uczestników kursu. Małe grupy 3 – 4 osoby. Zajęcia te są dedykowane szczególnie dla tych, którzy mają już za sobą pierwszy semestr nauki.

Kursanci, którzy kończąc naukę mają za sobą minimum 75% uczestnictwa w zajęciach i zaliczony egzamin końcowy, mogą otrzymać certyfikat ukończenia kursu na określonym poziomie językowym. Opłaty za kurs można rozłożyć w ratach, istnieje również możliwość dwudziestoprocentowych rabatów. Pozwala to na spokojne opłacenie zajęć, konkurencyjne ceny zaś, pozwalają na spokojny finansowy oddech. Szkoła prowadzi również zajęcia online, początkowo hybrydowo  a od drugiego semestru już całkowicie online poprzez Skype. Strefa kursanta na platformie umożliwia kursantom zarówno stacjonarnym, jak i niestacjonarnym dostęp do większej ilości materiałów.

Najnowsze artykuły

Obserwuj nas na Facebooku

Wideolekcje językowe