Germanitas

Miasto:

Rzeszów

Ulica:

Grunwaldzka 28

E-mail:

biuro@germanitas.pl

Województwo:

podkarpackie

Telefon:

17 85 27 668

Strona internetowa:

germanitas.pl

Nauczane języki:

niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, angielski, rosyjski, polski

Germanitas to unikalna szkoła językowa mieszczaca się w Rzeszowie. Dla Polaków prowadzimy kursy dla z języków: angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego i rosyjskiego od poziomu A1 do C2, a dla obcokrajowcom oferujemy kurs polskiego. Możliwe jest zatem i kontynuowanie nauki od dowolnego poziomu, i rozpoczęcie jej zupełnie od zera. Efektywne i przyjemne przyswajanie powyższych języków zapewnia wykwalifikowana, sympatyczna i doświadczona kadra (złożona z nauczycieli akademickich i native speakerów), wyczulona na potrzeby każdego, indywidualnego klienta. Zajęcia pozwalają zarówno poznać wybrany język od strony teoretycznej, ale i się z nim osłuchać, by rozumieć i mówić w sposób intuicyjny, naturalny i poprawny.

Lekcje prowadzone są w trybie stacjonarnym w niewielkich grupach i odbywają się 2 dni w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (zegarowe półtorej godziny), co wpływa na skuteczność procesu uczenia się. Naszymi dodatkowymi atutami są także: korzyste położenie z dobrym dojazdem (szkoła mieści się niedaleko dworca przy pl. Wolności), liczne i rożnorodne pomoce naukowe, przyjemna atmosfera, elastyczne terminy (zajęcia odbywają się w godzinach porannych, południowych, popołudniowych i wieczornych), możliwość indywidualnych konsultacji, cicha, dobrze zaopatrzona biblioteka oraz przystępne ceny!

Dla bardzo zaawansowanych, chcących posługiwać się językiem biegle, rozumieć jego najsubtelniejsze niuanse, poprawić akcent i prozodię możliwe są konwersacje i ćwiczenia z native speakerem. Mogą się one odbywać w grupach oraz indywidualnie w trybie stacjonarnym bądź online.

Germanitas przygotuje zarówno do matury, egzaminów międzynarodowych, Erasmusa, jak i do pracy za granicą. Dla osób o bardzo konkretnych potrzebach prowadzone są 60-godzinne kursy z języka branżowego dotyczące słownictwa medycznego (tu: angielski i niemiecki) oraz budowlanego (tu: niemiecki). Dla studentów przygotowanych jest szereg dodatkowych korzyści jak intensywne 40- i 60-godzinne kursy wyrównawcze, nauka do egzaminów państwowych umożliwiających studiowanie za granicą, a także dwutygodniowe wyjazdy międzynarodowe, które pozwolą nie tylko zastosować i dynamicznie rozwinąć wiedzę w praktyce, ale i zawrzeć ciekawe znajomości. (ta oferta kierowana jest wyłącznie do młodzieży miedzy 16 a 25 rokiem życia)

Najnowsze artykuły

Obserwuj nas na Facebooku

Wideolekcje językowe