Italomondo

Miasto:

Bydgoszcz

Ulica:

Fordońska 430

E-mail:

italomondo@gmail.com

Województwo:

kujawsko-pomorskie

Telefon:

500 163 306

Strona internetowa:

www.italomondo.net

Nauczane języki:

włoski

Szkoła języka włoskiego Italomondo w Bydgoszczy to wyjątkowe miejsce oferujące szeroką gamę kursów dopasowanych do indywidualnych potrzeb kursantów. Propozycje kursów w Italomondo dostępne są w dobrych cenach, dzięki czemu każdy zainteresowany znajdzie wśród nich coś dla siebie!

Oferowane są cztery główne rodzaje kursów: indywidualny, grupowy, wakacyjny oraz zdalny online. Kurs indywidualny skierowany jest do osób, którym zależy na szybkiej i efektywnej nauce języka oraz odnajdujących się lepiej w pracy indywidualnej aniżeli grupowej. Szkolenie w formie indywidualnej gwarantuje intensywną i skuteczną naukę, a także większą elastyczność w ustalaniu terminów i długości trwania pojedynczych zajęć. Kurs grupowy to propozycja dla osób preferujących naukę w grupie, w sposób systematyczny, przez cały rok. Nauka odbywa się w małych grupach liczących od 5 do 7 osób. Kurs w formie grupowej zapewnia interakcje z pozostałymi uczestnikami, umożliwia poznawanie nowych osób, a nawet zawieranie przyjaźni.

Kurs wakacyjny stanowi świetne rozwiązanie dla osób wybierających się w wakacyjną podróż po gorących Włoszech, chcących poznać podstawy języka, smaczki włoskiej kultury i realiów przydatne podczas wyjazdu. Wakacyjny kurs to również dobra opcja dla tych, którzy chcą spróbować intensywnej nauki języka włoskiego w niezbyt długim wakacyjnym czasie. Ta forma kursu dostępna jest w dwóch wariantach: dwutygodniowym i czterotygodniowym. Cena kursu uzależniona jest od preferowanej przez kursanta długości jego trwania. Kurs zdalny online stanowi odpowiedź na współczesne realia pandemiczne. Dzięki tej formie każdy może realizować naukę włoskiego nie wychodząc z domu, w wygodnych i bezpiecznych warunkach. Kurs ten zaadresowany jest również do osób mieszkających poza Bydgoszczą, które rozpoczęły naukę stacjonarnie i chcą kontynuować ją w miejscu zamieszkania lub np. za granicą.

Prócz wspomnianych wyżej kursów szkoła Italomondo prowadzi również szkolenia dla firm, kursy dla dwojga, kursy dla studentów programu Erasmus, kursy pod certyfikaty, a także realizuje tłumaczenia z i na język włoski. Warto skorzystać z oferty Italomondo nie tylko ze względu na jej różnorodność, ale również elastyczność, profesjonalną kadrę, starannie dobrane pomoce oraz wyjątkową atmosferę!

Najnowsze artykuły

Obserwuj nas na Facebooku

Wideolekcje językowe