JAGO

Miasto:

Zielona Góra

Ulica:

Bohaterów Westerplatte 11

E-mail:

sekretariat@jago.pl

Województwo:

lubuskie

Telefon:

68 322 19 92

Strona internetowa:

www.jago.pl

Nauczane języki:

angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, polski dla obcokrajowców, rosyjski, szwedzki, arabski

JAGO to nowoczesny ośrodek nauczania języków obcych zlokalizowany w Zielonej Górze. JAGO rozpoczął działalność już w 1999 roku i od tamtego czasu zdobył szereg wyróżnień i akredytacji, takich jak chociażby Certyfikat Jakości ISO,  oraz Laur Nasze Dobre Lubuskie. W ofercie ośrodka znaleźć można zajęcia dla dzieci i dorosłych obejmujące szeroką gamę języków obcych.

Ponadto marka JAGO to również szkoła angielskiego online, niepubliczne przedszkole językowo-sportowe „Nad Strumykiem” oraz tłumaczenia ustne i pisemne. Dzięki akredytacjom LCCI oraz TELC za pośrednictwem ośrodka JAGO można też uzyskać prestiżowe certyfikaty znajomości angielskiego biznesowego i innych języków.

JAGO wyróżnia się na rynku szkół językowych naciskiem na nowoczesność. Zamiast klasycznych podręczników językowych kursanci korzystają z autorskiej interaktywnej platformy e-learningowej. Dzięki platformie JAGO uczestnicy kursu mają możliwość szlifowania i sprawdzania swoich umiejętności językowych zarówno podczas samych zajęć, jak i w zaciszu własnego domu lub gdziekolwiek, gdzie chcą. Platforma zapewnia również urozmaicone lekcje wykorzystujące multimedia i zasoby Internetu. 

Rezygnacja z tradycyjnych podręczników to ukłon w stronę Klienta i jego indywidualnych potrzeb w zakresie nauki języka obcego. W JAGO nacisk kładziony jest indywidualne podejście do każdego ucznia. Nikt z kursantów nie jest zmuszany ani do żmudnych powtórek już dawno opanowanego materiału, ani do pośpiesznego kartkowania kolejnych rozdziałów bez zrozumienia ich treści. Nauczyciele w JAGO wyznają zasadę „uczysz się tego, czego nie umiesz” i ze wsparciem multimedialnej platformy e-learningowej pozwalają uczniom uczyć się w ich własnym tempie. 

Dzięki ponad dwóm dekadom doświadczenia, szkoła językowa JAGO zapewnia optymalne warunki nauczania. To nie oznacza jednak, że pozostaje w stagnacji. Od początku działalności JAGO nieustannie rozszerza swoją ofertę edukacyjną, rozbudowuje swoją platformę e-learningową i dba o najwyższą możliwą jakość usług, a świadkami skuteczności tych starań są setki zadowolonych Klientów, tych małych jak i dużych. 

Najnowsze artykuły

Obserwuj nas na Facebooku

Wideolekcje językowe