Języki Świata

Miasto:

Białystok

Ulica:

Sienkiewicza 49

E-mail:

sekretariat@jezykiswiata.pl

Województwo:

podlaskie

Telefon:

85 743 53 70

Strona internetowa:

www.jezykiswiata.pl

Nauczane języki:

angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, hiszpański, szwedzki, norweski, chiński, japoński oraz polski dla obcokrajowców

Znajomość języków obcych otwiera wrota do nowego świata a szkoła językowa daje uczniom odpowiednie narzędzia, by w ten świat wkroczyć. Języki świata jako szkoła z 18-letnim doświadczeniem stworzona z pasji do rozwijania się, kształcenia i poznawania uczy aż dziesięciu języków. W ofercie każdy znajdzie coś dla siebie – dzieci, młodzież, dorośli oraz firmy – spośród różnych rodzajów kursów: konwersacyjnych, biznesowych, certyfikujących czy maturalnych.
W świecie języków odnajdziesz nie tylko solidne podstawy i wiedzę językową, ale także zagłębisz się w barwną kulturę krajów, tradycji i zwyczajów, dzięki którym poznasz część świata już na etapie zajęć a wyruszając w podroż będziesz mógł wykorzystać nabyte umiejętności i czerpać przyjemność z komunikowania się w rodzimym języku odwiedzanych regionów świata.

Mów płynnie i bez barier

Szkoła stawia sobie za cel naukę, której rezultatem jest swobodna komunikacja uczniów w danym języku. Profesjonalna kadra nauczycieli, konwersacje z obcokrajowcami – w każdej grupie, już od poziomu podstawowego – oraz nowoczesne pomoce naukowe służą osiągnięciu tego celu. Chcesz mówić w języku: angielskim, niemieckim, rosyjskim, francuskim, hiszpańskim, szwedzkim, norweskim, chińskim lub japońskim? A może jesteś obcokrajowcem mieszkającym w Polsce i chcesz nauczyć się języka polskiego? Dołącz!

Elastycznie i komfortowo

Szkoła prowadzi nabór do nowych grup przez cały rok – możesz dołączyć w dowolnym momencie! Grupy są tworzone już od 3 osób dobieranych według poziomu, celu nauki i wieku uczniów. Nowoczesny biurowiec w centrum miasta z parkingiem i klimatyzacją oraz możliwość wpłat za kurs w ratach miesięcznych to dodatkowe atuty szkoły. Nauka w bezpiecznej i komfortowej atmosferze wpływa na lepszą efektywność!

Kursy angielskiego wizytówką szkoły

Język angielski jako język świata – handlu, nauki, show-biznesu i wymiany myśli – znalazł specjalne miejsce w szkole Języki świata, która dba o żywą styczność studentów z angielskim poprzez kontakt z Native Speaker-ami. Język nie zna granic ani wieku – grupy językowe tworzą przedszkolaki, dzieci szkolne, młodzież, dorośli i seniorzy. Realizacja marzeń wymaga pierwszego kroku z Twojej strony, odważysz się?

Najnowsze artykuły

Obserwuj nas na Facebooku

Wideolekcje językowe