Lincoln

Miasto:

Warszawa

Ulica:

ul. Chmielna 36

E-mail:

warszawa@lincoln.edu.pl

Województwo:

Mazowieckie

Telefon:

22 692-48-50

Strona internetowa:

www.lincoln.edu.pl

Nauczane języki:

angielski, włoski, niemiecki, francuski, hiszpański

Szkoła językowa Lincoln oferuje kursy językowe prowadzone zarówno w formie stacjonarnej w Krakowie lub Warszawie, jaki i w formie online z lektorem. Od 2002 roku prowadzi szkolenia dla młodzieży i dorosłych oraz kursy przeznaczone dla firm i instytucji.  

Sposób nauki 

Szkoła wykorzystuje metody komunikatywne, rozwijając pełne kompetencje językowe w zakresie czytania, pisania, rozumienia ze słuchu oraz mówienia. W trakcie kursów zwracana jest szczególna uwaga na aspekty językowe jakimi są wymowa, gramatyka oraz słownictwo.

Do nauki wykorzystywane są autentyczne materiały, artykuły z zagranicznej prasy i Internetu, nagrania audio oraz video. Poziom treści jest jest dostosowywany do aktualnego poziomu językowego grupy. Lektorzy korzystają również z różnorodnych podręczników i materiałów dodatkowych. 

Ćwiczenia językowe są prowadzone w parach i większych grupach. Dzięki częstym zmianom, uczestnicy nie tylko zabierają głos na każdych zajęciach ale również mają możliwość rozmowy z osobami z różnorodnymi akcentami, co ułatwia im późniejsze łatwiejsze zrozumienie języka w autentycznych sytuacjach.

Kursy są nastawione na praktyczne umiejętności takie jak wykorzystanie języka w życiu codziennym, samodzielne radzenia sobie zagranicą czy tworzenie CV i rozmowa kwalifikacyjna w języku obcym.

Oferta szkoły 

W ofercie szkoły Lincoln znajdują się kursy z języka angielskiego, włoskiego, francuskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego. Kurs są prowadzone w różnorodnych grupach i formułach. General English dla dorosłych oraz dzieci i młodzieży, to ogólny kurs językowy w 10 poziomach zaawansowania. Cambridge English Exam to kurs General English uzupełniony o przygotowanie do egzaminów Cambridge. Business English jest kursem dla osób chcących uzupełnić swoją wiedzę językową o elementy języka biznesowego. Kursy przygotowujące do egzaminu 8-klasisty oraz matury. Kurs Conversational English dla osób,  którym zależy przede wszystkim na poszerzeniu umiejętności rozmów w języku angielskim. Ciekawym rozwiązaniem stosowanym przez szkołę Lincoln są kursy wakacyjne umożliwiające intensywną naukę języka.

System prowadzenia zajęć

Zajęcia odbywają się w systemie 2×2, czyli dwa razy w tygodniu po dwie 45-minutowe lekcje, lub 1×4 czyli raz w tygodniu po cztery lekcje 45-minutowe.

Dostępni są prowadzący dla których językiem ojczystym jest język polski oraz native-speakerzy.

Najnowsze artykuły

Obserwuj nas na Facebooku

Wideolekcje językowe