LinguaLand

Miasto:

Kraków

Ulica:

Karmelicka 45

E-mail:

info@lingualand.pl

Województwo:

Małopolskie

Telefon:

884 001 608

Strona internetowa:

www.lingualand.pl

Nauczane języki:

angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski, szwedzki, norweski, rosyjski, polski

Opis szkoły

LinguaLand jest szkołą języków obcych zlokalizowaną w Krakowie. Jest to szkoła z bardzo szeroką ofertą, zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm. Umożliwiają wybór aż 8 różnych języków jakimi są: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, szwedzki, norweski oraz polski dla obcokrajowców. Szkole zostały przyznane prawa do przeprowadzania międzynarodowych egzaminów certyfikatowych, takich jak egzaminy Cambridge. Organizują również egzaminy próbne oraz gratisowe warsztaty egzaminacyjne. 

Kursy semestralne

W swojej ofercie LinguaLand posiada kursy semestralne – stacjonarne oraz online, co umożliwia dużą elastyczność w zależności od potrzeb ucznia. Zapisanie się na kurs jest bardzo proste i można to zrobić na stronie internetowej w zaledwie kilka minut. Płatność można uiścić w całości za semestr lub podzielić na raty. W ciągu 24 godzin od zakupu otrzymujemy odpowiedź zwrotną z potwierdzeniem kursu oraz wszystkimi szczegółami. 

Oferta dla firm

Szkoła LinguaLand opracowała system szkoleń dla firm o nazwie SMART4Business. Szkolenia są dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Pomimo że języków do wyboru jest bardzo dużo, szkoła daje też możliwość zamówienia języka spoza oferty. Dostępne są zarówno długofalowe projekty szkoleniowe jak i szkolenia typu upskilling, czyli szybkie podnoszenie umiejętności pracowników w celu przygotowania ich do pracy w języku obcym. 

Centrum egzaminacyjne

Możliwość przeprowadzania egzaminów przez szkołę LinguaLand jest zdecydowanie potwierdzeniem wysokiej jakości usług. Egzaminy, do których możemy podejść:

  • LCCI – sprawdzają biegłość, z jaką zdający posługują się angielskim w dziedzinie biznesu. Są tak zwanym „paszportem do zatrudnienia” w wielu firmach zagranicznych.
  • Egzaminy Cambridge – możemy wybrać jeden z trzech poziomów:  First (FCE), Advanced (CAE) i Proficiency (CPE).
  • Egzamin Swedex – egzaminy na poziomach A2, B1 i B2. Sesja egzaminacyjna odbywa się raz w roku.
  • Egzamin PTE – sprawdzają cztery umiejętności językowe. W Polsce ten egzamin umożliwia między innymi zostanie nauczycielem angielskiego.

Podsumowując, szkoła LinguaLand oferuje bardzo dużo możliwości językowych. Posiada wieloletnie doświadczenie oraz umożliwia uczniom zdobycie certyfikatów, potwierdzających ich umiejętności.

Najnowsze artykuły

Obserwuj nas na Facebooku

Wideolekcje językowe