Katiusza

Miasto:

Warszawa

Ulica:

ul. Stefana Batorego 39

E-mail:

biuro@katiusza.edu.pl

Województwo:

Małopolskie

Telefon:

22 498 34 58

Strona internetowa:

www.katiusza.edu.pl

Nauczane języki:

rosyjski

Wysoka jakość zajęć i indywidualne podejście do każdej osoby, która podejmuje naukę – to cechy, wyróżniające Katiuszę, warszawską szkołę języka rosyjskiego. Zajęcia odbywają się w sposób niezwykle różnorodny i urozmaicony, a  zastosowanie najnowszych podręczników oraz programów nauczania pozwala na szybkie osiągnięcie satysfakcjonujących efektów. Oprócz nauki Katiusza zapewnia również szereg dodatkowych atrakcji – możliwe jest uczestnictwo w konwersacjach czy dodatkowych zajęciach. Dzięki temu kursy przygotowują do używania języka szybko i skutecznie. 

Nauka odbywa się w niewielkich, co najwyżej sześcioosobowych grupach, zapewniających dobry kontakt z osobą prowadzącą zajęcia. Lektor może skupić się na każdej z osób uczestniczących w kursie z osobna, by ocenić jej postępy oraz pomóc w wypadku ewentualnych problemów. W trakcie zajęć oprócz klasycznych materiałów drukowanych wykorzystywane są multimedia oraz prasa. Dzięki temu zajęcia nie są nudne, a kursanci przychodzą na nie z prawdziwą przyjemnością. Wśród lektorów znajdziemy tu zarówno native speakerów, jak i osoby, dla których językiem ojczystym jest polski. Wiele z osób zatrudnionych w Katiuszy znajdziemy też prawdziwe znakomitości – byli stypendystów czy laureaci rozmaitych nagród. Liczna i doświadczona kadra pozwala na szybkie przyswojenie zasad języka. Szkoła stawia na systematyczne podnoszenie jej kwalifikacji, czego efektem jest naprawdę wysoki poziom nauczania.

Katiusza zapewnia możliwość nauki na każdym praktycznie poziomie, a dla osób chętnych organizuje egzaminy TELC. Jej oferta cieszy się również wielkim powodzeniem wśród młodzieży, która przygotowuje się do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych. Warto też zwrócić uwagę na wysoką elastyczność terminów, w których prowadzone są zajęcia – chętni mogą uczestniczyć w nich od poniedziałku do soboty, od 7.30 do 19.45. Wraz z dogodną lokalizacja w centrum Warszawy sprawia to, że oferta Katiuszy jest dostępna praktycznie dla każdego mieszkańca stolicy. W trakcie oczekiwania na zajęcia można skorzystać z rosyjskojęzycznej prasy czy też napić się kawy lub herbaty. W cieplejsze dni sporą zaletą okaże się klimatyzacja pomieszczeń dydaktycznych, pozwalająca skupić się na nauce.

Najnowsze artykuły

Obserwuj nas na Facebooku

Wideolekcje językowe