Avalon

Miasto:

Lublin

Ulica:

Krakowskie Przedmieście 39

E-mail:

info@avalon.lublin.pl

Województwo:

lubelskie

Telefon:

+48 81 446 72 25

Strona internetowa:

avalon.lublin.pl

Nauczane języki:

angielski, hiszpański, niemiecki, włoski, francuski, niderlandzki, rosyjski, polski dla obcokrajowców

Możemy śmiało powiedzieć, że Avalon to zarówno przyjazna, doświadczona i sprawdzona szkoła języków obcych w centrum Lublina oraz miejsce spotkań ludzi pełnych językowych pasji, którzy pragną poznać nieznane sobie kultury krajów z całego świata. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego, jednak mamy również świetnych lektorów innych języków obcych, którzy z pasją i zaangażowaniem pomogą Ci nauczyć się również takich języków jak niemiecki, francuski, hiszpański, włoski czy rosyjski.
Od 20 lat prowadzimy skuteczne i atrakcyjne zajęcia językowe, które są interaktywne, ciekawe i dynamiczne. Nasi Lektorzy zabiorą Cię podczas nich na językową podróż pełną zaskakujących przygód po interesujących Cię krajach.

Uczymy mówienia, przełamujemy bariery językowe, motywujemy do pracy i osiągania celów, dzięki czemu dobrze poznasz język, utrwalisz realizowany na zajęciach materiał, a co najważniejsze będziesz potrafił się nim skutecznie posługiwać. Kreatywne i wielopłaszczyznowe zajęcia, skrojone przez specjalistów w nauczaniu, nie pozwolą Ci się nudzić, ani stać w miejscu. Doświadczenie naszych lektorów pozwala im dostosowywać się do stylu uczenia się każdego słuchacza. W naszej pracy korzystamy z komunikatywnych technik nauczania, programów i platform multimedialnych oraz autentycznych materiałów z prasy, telewizji i internetu. Umiejętność komunikacji jest dla nas najważniejsza. Stąd od blisko dwóch dekad przyświeca nam nasze hasło: Uczymy mówić!

Jesteśmy jedyną szkołą języka angielskiego w Lublinie, która, bazując na blisko 20 latach doświadczeń, wypracowała unikalny system nauczania różnych języków począwszy od angielskiego, przez niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, aż po rosyjski.
Skutecznie uczymy również gramatyki, pisania, czytania i umiejętności efektywnego słuchania, dlatego 100% naszych słuchaczy przystępujących do egzaminów bez problemu zdaje maturę i certyfikaty językowe.
Jeśli interesuje Cię efektywna, a jednocześnie przyjemna i bezstresowa nauka języka w centrum Lublina, wiemy, że szkoła językowa Avalon jest dobrym wyborem.
To tak w telegraficznym skrócie. Resztę najlepiej jest sprawdzić na zajęciach, bo jak głosi stare powiedzenie, the proof of the pudding is in the eating. Jeśli natomiast czujesz niedosyt informacji, poniżej przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie kilka autentycznych opinii o naszej pracy na kursach językowych.

Najnowsze artykuły

Obserwuj nas na Facebooku

Wideolekcje językowe