Szkoła języków obcych FUTURE

Miasto:

Gorzów Wielkopolski

Ulica:

ul.Czereśniowa 6/106,107,122,123

E-mail:

biuro@future-gorzow.pl

Województwo:

lubuskie

Telefon:

661 924 130

Strona internetowa:

www.future-gorzow.pl

Nauczane języki:

angielski

Masz dość mozolnego wkuwania słówek a nauka języka kojarzy Ci się z syzyfową pracą? Chciałbyś zaciekawić się językiem i przyswajać wiedzę w naturalny sposób? Trafiłeś pod właściwy adres. Szkoła SJO FUTURE, utworzona w 2008 roku, działa niestandardowo wykorzystując innowacyjne sposoby nauczania i technologii. Nauka w tej szkole to nie tylko uczenie się słówek, ale przede wszystkim komunikacja i zanurzenie się w języku obcym.

Zajęcia opierają się na mówieniu i słuchaniu a towarzyszy im dobra zabawa. Podczas odgrywania dialogów z życia codziennego, oglądania krótkich filmów video czy gry w planszówki będziesz uczył się języka i gramatyki oraz utrwalał niezbędne zagadnienia. Ani się obejrzysz, a pokochasz język obcy i będziesz potrafił się nim swobodnie posługiwać poza murami szkoły.

Innowacyjna nauka języka dla dzieci

“Pamiętaj – największą inwestycją jesteś TY i Twoje dziecko więc nie zwlekaj..” – te słowa założycielki SJO FUTURE trafnie oddają podejście szkoły do promowania i realizowania działań edukacyjnych w języku obcym adresowanych do dzieci. Jako akredytowane centrum metody Teddy Eddie szkoła uczy najmłodszych kursantów w wieku 2 – 7 lat poprzez gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska i karty obrazkowe. Autorki metody czerpiąc inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym, stworzyły program angażujący dzieci w prawdziwą naukę połączoną z doskonałą zabawą. Metoda daje dzieciom szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, jak uczyły się języka ojczystego.

Inne kursy dla różnych grup wiekowych

Poza metodą Teddy Eddie, adresowaną do najmłodszych kursantów, w ofercie szkoły znajdziesz również inne kursy takie jak:

  • kursy dla juniorów w przedziale wiekowym 7-12 lat,
  • kursy dla młodzieży,
  • kursy dla dorosłych.

Szkoła realizuje program National Geographic Learning dążąc do przygotowania dzieci i młodzieży do stawania się obywatelami świata poprzez nabycie odpowiednich umiejętności. Od wielu lat uniwersalnym językiem świata jest język angielski i to właśnie na jego naukę szkoła kładzie największy nacisk.

Nauka według programu National Geographic to nie tylko wiedza językowa, ale również wiedza o świecie, ludziach i ich kulturach, sztuce, środowisku naturalnym, technologii oraz życiu społecznym. Dla przyszłego obywatela świata ważne jest również utrwalenie wartości takich jak poszanowanie dla odmienności, chęć do dzielenia się opiniami, umiejętność korzystania z praw i wypełniania obowiązków, troska o środowisko naturalne czy gotowość do ulepszania świata. Słuchacze uczą się żywego języka w autentycznym kontekście a materiały do nauki języka są piękne i ciekawe, odbiegając od stereotypu nudnego podręcznika. Brzmi interesująco? Dołącz lub zapisz swoje dziecko już dziś!

Najnowsze artykuły

Obserwuj nas na Facebooku

Wideolekcje językowe