Studio Języków Obcych Langstation

Miasto:

Częstochowa

Ulica:

Jasnogórska 26, 1-wsze piętro

E-mail:

biuro@sjo.czest.pl

Województwo:

śląskie

Telefon:

608 099 528

Strona internetowa:

langstation.pl

Nauczane języki:

angielski, hiszpański, francuski, niemiecki, rosyjski


Nowoczesna Szkoła Językowa Langstation swoją siedzibę ma w Częstochowie. Oferta stacjonarna jest skierowana przede wszystkim do dzieci i młodzieży i obejmuje naukę angielskiego i hiszpańskiego. Niestacjonarnie, szkoła uczy języków takich, jak: angielski, hiszpański, francuski i niemiecki. Oferta online jest skierowana zarówno do dzieci, młodzieży, dorosłych, jak i firm. Szczególnie rozbudowana i bogata w naukę poprzez zabawę jest oferta skierowana do dzieci i młodzieży.

Langstation to centrum posiadające akredytację metody Teddie Eddie dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, której dzieci uczą się słownictwa w kontekście zdań a nie jako słownikowej serii słówek, poprzez opowiadania, teksty, słuchowiska. Wszystko to po to, by mogły zanurzyć się głębiej w język. Program jest ciekawy, pełen zabawy połączonej z nauką w taki sposób, aby dzieci się nie nudziły. Następną akredytowaną metodą jest Savvy Ed, dla dzieci 7 – 11 lat, które ukończyły metodę Teddie Eddie lub inne intensywne przedszkolne kursy. Co ciekawe, na zakończenie tego programu możliwe jest zdawanie egzaminów Cambridge z poziomów Starters, Movers, Flyers. Dziecko otrzymuje również prosty zestaw do nauki w domu, który nie obciąży nadmiernie rodziców. Podobnie rzecz się ma z językiem Hiszpańskim. Tu również dzieci uczą się specjalną metodą zwaną Colorin Colorado, która zawiera w sobie metody nauczania oparte o ruch, dramę, recytację czy śpiew.

Dla osób dorosłych, dla każdego poziomu językowego, program opracowywany jest w oparciu o National Geographic Learning jak i Cambridge University Press. Stosowane są również metody autorskie, przygotowane przez lektorów. Kursy online to grupy 1:1, 2:1 i 3:1. Przed przystąpieniem do kursu jest rozmowa z metodykiem, która ustala na jakim poziomie językowym jest przyszły kursant. Można skorzystać również z darmowej lekcji próbnej. W ofercie są również kursy przygotowujące do egzaminów językowych.

Wszystkie kursy skoncentrowane są na użyciu języka w praktyce już od  pierwszych zajęć. Nauczyciele mówią do uczniów od samego początku w języku, którego nauczają, co pozwala na zanurzenie się w nim i nastawia umysł i zmysły na dany język. Sprzyja to szybszemu uczeniu się i wyrabianiu nawyku komunikacyjnego od pierwszej lekcji. Profesjonalna kadra korzystająca z metod „niepodręcznikowych” dopasowuje program nauczania do ucznia, co znacznie zwiększa efektywność.  Ceny są przystępne. Wszystko razem sprawia, że kurs w Langstation to dobra inwestycja.

Najnowsze artykuły

Obserwuj nas na Facebooku

Wideolekcje językowe