Szkoła Językowa ARTOS

Miasto:

Olsztyn

Ulica:

Pieniężnego 18

E-mail:

Województwo:

warmińsko-mazurskie

Telefon:

515 253 212

Strona internetowa:

www.artos.edu.pl/

Nauczane języki:

angielski, niemiecki

ARTOS to renomowana szkoła językowa w Olsztynie, prężnie działająca na rynku już od 1991 roku. W ciągu ponad trzydziestu lat działalności, ARTOS zdobył setki pozytywnych opinii od absolwentów, otrzymał szereg wyróżnień i został wielokrotnie obwołany najlepszą szkołą językową w Olsztynie i jedną z czołowych placówek w całym kraju. Sukces ARTOS-a jest wypadkową wysokich standardów nauczania, lektorów pracujących z powołania oraz dużęgo nacisku kładzionego na konwersacje. Dzięki tym czynnikom kursanci robią duże postępy w szybkim tempie i są świetnie przygotowani do wszelkiego rodzaju egzaminów certyfikacyjnych i studiów na międzynarodowych uczelniach.

Oferta edukacyjna szkoły ARTOS jest szeroka i obejmuje kursy z języka angielskiego na wszystkich poziomach nauczania: od podstawowego aż po zaawansowany i biznesowy. Kursy angielskiego oferowane są w grupach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kursanci mogą również dostosować intensywność i częstotliwość zajęć, wybierając spośród opcji standardowej bądź intensywnej. W ARTOS-ie istnieje również możliwość przygotowania się do wszystkich najpopularniejszych egzaminów certyfikacyjnych zj ęzyka angielskiego, takich jak IELTS, FCE, CAE oraz CPE, a także specjalistycznych egzaminów z angielskiego biznesowego: TOEIC oraz BEC Higher.

Poza językiem angielskim, ARTOS oferuje również kursy z języka niemieckiego na poziomie podstawowym, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Zajęcia przygotowują do zdobycia dyplomu Zertifikat Deutsch, dowodzącego bardzo dobre opanowanie podstaw języka Goethego. W zależności od rodzaju wybranego kursu, w ARTOS-ie można zrobić to już nawet w cztery tygodnie!

ARTOS to szkoła przyjazna uczniom w każdym wieku. Lektorzy wierzą, że nie ma kogoś takiego jak dziecko niezdolne do nauki języków, dlatego najmłodsi kursanci mogą liczyć na szczególne wsparcie w wydobyciu z nich tego, co najlepsze. Zajęcia angielskiego i niemieckiego w ARTOS-ie to dla dzieci nie tylko nauka, ale przede wszystkim zabawa, festiwal kreatywności i szansa na lepszą przyszłość. Pozwalają im pokochać języki obce, pokonać bariery w postaci nieśmiałości i braku pewności siebie, zacząć myśleć po angielsku lub niemiecku, a przy okazji podciągnąć oceny w szkole.

Najnowsze artykuły

Obserwuj nas na Facebooku

Wideolekcje językowe